حمایت بیش از ۴ هزار استاد دانشگاه آزاد اسلامی از مقاومت فلسطین

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۵ کد : ۵۷۱۰ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۴
حمایت بیش از ۴ هزار استاد دانشگاه آزاد اسلامی از مقاومت فلسطین

در دیدار با نماینده جهاد اسلامی فلسطین صورت گرفت

حمایت بیش از 4 هزار استاد دانشگاه آزاد از مقاومت فلسطین

اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با نماینده دفتر جهاد اسلامی فلسطین از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با نماینده دفتر جهاد اسلامی فلسطین از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین حمایت کردند.

بنابراین گزارش،  نشستی در دفتر جهاد اسلامی فلسطین با حضور ابوشریف نماینده این دفتر و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی از جمله سید محمود هاشمی رئیس، وحید یامین‌پور معاون فرهنگی و رخشاد حجازی معاون علمی پژوهشی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

سید محمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست ضمن تبریک سال نو گفت: «هدف این نشست اعلام حمایت قاطع اساتید و نخبگان انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی از ملت مظلوم فلسطین و اعلام انزجار نسبت به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است.. در پایان این نشست بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از ملت مظلوم و مقاوم فلستین تقدیم ابوشریف نماینده دفتر جهاد اسلامی فلسطین شد.

لازم به ذکر است: در این نشست اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین حمایت کردند. 

 متن بیانیه بشرح ذیل است:

« در روزهای اخیر چشمان نگران بشریت باز هم شاهد خباثت و کینه توزی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین است؛ گویا صهیونیست‌ها می‌خواهند آتش ناکامی خود در مهار مقاومت را با خشونت های وحشیانه علیه جوانان و زنان و کودکان بی دفاع فلسطینی فرو نشانند، غافل ازاینکه هفتاد سال است از هر قطره خون مظلومی که بر خاک فلسطین چکیده، جوانه ای نو بر درخت مقاومت به بار نشسته است.

اکنون که با رشادت‌های مدافعان حرم و جبهه مقاومت، دستان کریه تروریست ها قطع شده و امیدهای شیطانی آمریکا و اسرائیل در زمین گیر کردن جبهه مقاومت بر باد رفته و مفت خورهای متحجر سعودی از تغییر معادلات منطقه ناکام مانده اند، بار دیگر جبهه طاغوت با ائتلاف ننگین عبری-عربی به انتقام از مردم بی دفاع فلسطین رو آورده است. حالا در خیابان‌های غزه در کنار عکس سرکردگان رزیم صهیونیستی عکس حاکمان خودفروخته ی آل سعود هم به آتش کشیده می شود و این طلیعه شکل گیری فصلی نو از مقاومت در جهان اسلام علیه حکومتهای امریکایی و صهیونیستی است.

مساله فلسطین همچنان مساله اول همه مسلمین، رنج برادران و خواهران ما در غزه رنج ما و پیروزی آنها بر این غده سرطانی پیروزی ما خواهد بود. اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی که بسیاری از آنها خود قربانی جنگ افروزی و توحش آمریکا و  رژیم صهیونیستی  و هم پیمانان آنها بوده اند همراهی و همدلی خود را با ملت مظلوم فلسطین خصوصا خانواده های داغدار شهدای بزرگ مقاومت اعلام نموده و از همه بیداردلان جهان می خواهند تا ضمن محکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی با ملت مقاوم فلسطین در رسیدن به حقوق مشروع خود هم صدا شوند.ـ

انتهای پیام/

 


( ۱ )