جزییات تسهیلات و خدمات رفاهی جدید دانشگاه به کارکنان/توزیع سبد کالا از نیمه دوم اسفندماه

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۳ کد : ۵۸۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۹۲۸
مدیرکل منابع انسانی ورفاهی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه تسهیلات وخدمات رفاهی جدید دانشگاه به کارکنان و همچنین توزیع سبد کالا ویژه عید نوروز از نیمه دوم اسفندماه خبر داد.مدیرکل منابع انسانی ورفاهی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تشریح کرد: جزییات تسهیلات و خدمات رفاهی جدید دانشگاه به کارکنان/توزیع سبد کالا از نیمه دوم اسفندماه

مدیرکل منابع انسانی ورفاهی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه تسهیلات وخدمات رفاهی جدید دانشگاه به کارکنان و همچنین توزیع سبد کالا ویژه عید نوروز از نیمه دوم اسفندماه خبر داد.

دکتر سعید علیزاده در گفت وگو با خبرنگار مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،افزود : سبد کالایی که امسال ویژه ایام نوروز به کارکنان دانشگاه اختصاص می یابد متفاوت از سال های گذشته بوده و شامل محصولات فرآوری شده واحدهای دانشگاهی و اقتصاد دانش بنیان با کیفیت بالاست که کار تهیه و توزیع آن از نیمه دوم اسفندماه سال جاری آغاز می شود.

 وی ادامه داد :البته توجه به امور معیشتی و رفاهی پرسنل نیازمند و اختصاص بن غیرنقدی به آنان علاوه بر پاداش و عیدی در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

  ارائه خدمات رفاهی با تخفیف ویژه به پرسنل دانشگاه در مجتمع پذیرایی مهر و حافظ

علیزاده در بخش دیگری از سخنانش از ارائه خدمات رفاهی با تخفیف ویژه به پرسنل دانشگاه در مجتمع پذیرایی مهر واحد تهران مرکز واقع در خیابان ولیعصر خبر داد و گفت: تا پیش از این مجتمع رفاهی مهر که مجهز به امکانات مناسبی است به سایر ارگان ها خدمات ارائه می داد اما از این پس فقط در اختیار کارکنان سازمان مرکزی و واحدهای مستقر در تهران است که می توانند با قیمت مناسب برای صرف غذا و برپایی مراسم ها از آن استفاده کنند.

وی همچنین از ارائه خدمات پذیرایی و صرف ناهار و شام با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب در مهمانسرای حافظسازمان مرکزی در روزهای پنج شنبه و جمعه برای اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه خبر داد.

پرداخت وام جابجایی مسکن به 400 نفر از کارکنان

مدیرکل منابع انسانی و رفاهی سازمان مرکزی همچنین از پرداخت وام 10 میلیون تومانی ودیعه مسکن برای جابجایی کارکنان سازمان مرکزی از منطقه شرق به غرب تهران و اختصاص آن تا کنون به حدود 400 نفر خبر داد.

راه اندازی مهدکودک و سرویس کارکنان برای نخستین بار

علیزاده ادامه داد: با گذشت 32 سال از عمر دانشگاه آزاد اسلامی، جهت رفاه و تکریم کارکنان زن شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی، امسال برای نخستین بار مهدکودک در سازمان مرکزی دانشگاه افتتاح شد و همچنین سرویس ایاب و ذهاب به کارکنان اختصاص یافت.

عقد قرارداد با بیمارستان های دانشگاه برای ارائه تسهیلات به کارکنان

مدیرکل منابع انسانی و رفاهی با اشاره به تشکیل کانون بازنشستگی در سازمان مرکزی ، از عقد قرارداد با بیمارستان های دانشگاه آزاد اسلامی نظیر بیمارستان امیرالمومنین، دندانپزشکی، جواهری، درمانگاه و اورژانس بیمارستان فرهیختگان و... خبر داد و گفت: بدین ترتیب کارکنان دانشگاه می توانند با دریافت معرفی نامه از خدمات درمانی و بیمارستانی این مراکز با تخفیف ویژه استفاده کنند.

علیزاده با اشاره به صدور بخشنامه افزایش فوق العاده جذب از 30 درصد به 50 درصد ، گفت: در راستای قدردانی از زحمات بی دریغ کارکنان خدوم و تلاشگر دانشگاه، حق تخصص ها نیز به صورت پایلوت در سازمان مرکزی دانشگاه افزایش یافت که این افزایش به زودی در سایر واحدهایی که از نظر مالی و تامین اعتبار مشکلی نداشته باشند.نیز تعمیم داده خواهد شد.

وی همچنین بر این موضوع اذعان داشت که افزایش حقوق و توجه به مسائل معیشتی کارکنان در دوران مدیریت جدید از شاخص بالایی برخوردار بوده است.

برگزاری مسابقات ورزشی بین کارکنان

 

علیزاده به برگزاری بازی های ورزشی بین کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه در رشته هایی نظیر فوتبال، والیبال، پینگ پونگ و شطرنج برای نخستین بار اشاره کرد و گفت: ایجاد حس همدلی و دوستی در کنار سالمسازی اخلاق و سلامت جسم و روحاز مهم ترین اهداف برگزای این مسابقات است که خوشبختانه با استقبال کارکنان همراه بود.

تشکیل ستاد اسکان نوروزی در سازمان مرکزی دانشگاه

به گفته مدیرکل منابع انسانی و رفاهی دانشگاه، با ابلاغ بخشنامه به تمامی واحدها و مراکز آموزشی، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز امسال همگام با سایر واحدها در طرح ستاد اسکان نوروزی مشارکت دارد و از تمامی امکانات و تسهیلات خود برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی استفاده می کند.

علیزاده افزود: دریافت درخواست های اسکان از 15 بهمن ماه آغاز شده و ستاد کار خود را از 27 اسفندماه آغاز می کند.

جایابی پرسنل و ارجاع شغل مناسب برای کارکنانی که در یک حوزه کارآیی لازم را نداشتند

مدیرکل منابع انسانی و رفاهی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: در راستای تاکیدات ریاست دانشگاه مبنی بر اخلاق مداری و رعایت آبرو، اعتبار و شخصیت کارکنان، خوشبختانه تعداد کارکنان در اختیار کاهش یافته است و به لطف خدا در جایابی پرسنل و ارجاع شغل مناسب برای کارکنانی که در یک حوزه کارآیی لازم را نداشتند موفق عمل کرده ایم.

علیزاده خاطر نشان کرد همچنین با نظر مساعد معاونت اجرایی سازمان در جهت تکریم ارباب رجوع، کارکنانی که هزینه درمانی شان بالا است در قالب وام و یا از محل صندوق مازاد درمان می توانند هزینه های خود را تامین کنند و تسریع در رسیدگی به پرونده های درمانی آنان صورت می گیرد.

وی یادآور شد: پرداخت به موقع و حتی پیش از موعد حقوق و مزایای ماهانه کارکنان از دیگر دستاوردهای اداره کل منابع انسانی و رفاهی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

وی گفت:جای بسی خرسندی است که با افزایش تعامل بین مدیران یک فضای همدلی و همراهی بین کارکنان نیز بوجود آمده است.


نظر شما :