با دانشجویان نمونه واحد تهران شمال آشنا شویم

۲۴ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۱ کد : ۶۰۷۱ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۸۱۵
با دانشجویان نمونه واحد تهران شمال آشنا شویم

با دانشجویان نمونه واحد تهران شمال آشنا شویم

 

میثم دهناد -  متولد:  1359

دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، ورودی سال 1394

دانشجوی منتخب کمیته انتخاب دانشجوی نمونه واحد تهران شمال در سال 1396 دارای مقالات متعدد و فعالیت های علمی، فرهنگی و اجتماعی

رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی

معدل:  20

 

  • اینجانب بسیار به رشته مدیریت به خصوص گرایش منابع انسانی علاقمند هستم و اگرچنانچه امکان بازگشت به گذشته فراهم بود ، با عنایت به تمایلاتم  و همچنین تنوع و پویایی­هایی که این رشته دارد باز هم همین رشته و گرایش را انتخاب می نمودم.  
  • در ابتدا با استعانت از الطاف باری تعالی، سپس تلاش و پشتکار به همراه زحمات و راهنمایی های مدیر گروه محترم سرکار خانم دکتر  زهرا علیپور درویشی  و  اساتید  راهنما و مشاور آقایان؛ دکتر یوسف محمدی مقدم   و دکتر علی دلاور این موفقیت حاصل شد . 
  • آینده تحولات در حوزه مدیریت منابع انسانی، مهندسی منابع انسانی با رویکرد بنیاد های  فکری و تمدنی، راهبردهای عملیاتی شناسایی و توسعه استعدادهای آتی در ساز مان های ایران و مدیریت اسلامی با محوریت حفظ کرامت انسانی و فضایل اخلاقی از جمله موضوعات چالشی  و دغدغه های ذهنی بنده  است که در آتیه علاقمند هستم  بر روی آنها تحقیق و پژوهش و اگر لایق باشم ، قلم فرسایی نمایم.
  • سخن بنده برای دانشجویان عزیز این است که؛ در همه کارها توکل بر خدا را سرلوحه قرارداده  و کوشش مستمر و هدفمند داشته باشند. و درکنار کسب علم و دانش هرگز از فعالیت های فرهنگی و ورزشی خود را دور نسازند.
  • من در دوره های تحصیلی قبل هم در دانشگاه آزاد تحصیل کردم و حتی  برای دوره دکتری ، در پردیس های دانشگاههای دولتی هم  پذیرفته شدم ولی مجدداً برای گذراندن این دوره دانشگاه آزاد و حتی همین واحد رو انتخاب کردم که در دوره های قبل در آن تحصیل کردم  و احساس می کنم با وجود کاستی هایی که اجتناب ناپذیر هستند و ممکن است در همه دانشگاهها با شدت و ضعف های مختلف وجود داشته باشد  ولی دانشگاه آزاد دارای ظرفیت و پتانسیل خوبی برای تحصیل و تحقیق است و در همین واحد هم حقیقتا اساتید مجرب و کار ازموده ای در ان مشغول به آموزش هستند .
  • من از ریاست و مسؤلین محترم دانشکده مدیریت مخصوصاً معاون محترم پژوهش دانشکده مدیریت سرکار خانم  دکتر دریغ به خاطر تلاش های وافر و ارزشمندشان در مسیر رشد و تعالی دانشجویان  کمال تشکر و قدردانی را داشته  و از دست اندر کاران و  تصمیم گیران دانشگاه  تقاضا دارم  ضمن توجه به دانشجویان نمونه، شرایط و بستر های لازم را  برای تسری فرهنگ پژوهش و تحقیق و انجام  فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی فراهم سازند. تا فضایی  آرام ، با نشاط و علمی در دانشگاه حاکم گردد. چراکه ؛ پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی): « دانشگاه ها دارای این پتانسیل و ظرفیت بزرگ برای ایجاد شور و نشاط اسلامی، حل مشکلات جامعه و پاسخگویی به نیازهای اقشار  هستند  و  می توانند حرکت پرشتاب­تر و مضاعفی به پویش فکری و پیشرفت علمی کشور دهند. »

 

در پایان هم از همکاری­های صمیمانه، همکاران محترم  روابط عمومی واحد تهران شمال کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 

فعالیت ها

  -  نگارش و ارائه مقالات مختلف در کنفرانسهای ملی برگزار شده توسط دانشگاهها و مراکز اموزش عالی کشور

 -  نگارش و ارائه چندین مقاله در حوزه منابع انسانی  در کنفرانسهای بین المللی

  - چاپ مقالات مختلف در مجلات علمی پژوهشی و علمی تخصصی داخلی

-  دارای چندین مقاله ISI

- دارای چندین مقاله ISC

- شرکت در کارگاههای علمی و دوره های آموزشی در حوزه مدیریت منابع انسانی

- کتب در دست انتشار: مدیریت استعداد – توسعه منابع انسانی – لنگر گاههای مسیر پیشرفت شغلی –خلاصه ای بر مبانی سیاستگذاری و تحلیل سیاست ها

- شرکت در  فعالیت­های قرآنی، فعالیت­های سیاسی و اجتماعی

 

 

 


( ۱۳ )

نظر شما :

عباس ۲۸ تیر ۱۳۹۷ | ۲۲:۵۶
امتاسفم