بر اساس بخشنامه تعطیلات تابستانی؛ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان مرداد تعطیل شدند

۲۸ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۳ کد : ۶۰۸۸ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۲۲۷
بر اساس بخشنامه تعطیلات تابستانی؛ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان مرداد تعطیل شدند

بر اساس بخشنامه تعطیلات تابستانی؛

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان مرداد تعطیل شدند

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور بر اساس بخشنامه تعطیلات تابستانی این دانشگاه از امروز 28 تیرماه تا 3 شهریور تعطیل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، بر اساس مصوبه دویست و پنجاه و دومین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، همه واحدها و مراکز آموزشی، سازمان مرکزی و سازمان سما این دانشگاه از تاریخ 30 تیر تا 30 مرداد 97 از تعطیلات تابستانی بهره‌مند می‌شوند و فعالیت اداری آنها تعطیل خواهد بود.

بر اساس این بخشنامه واحدها و مراکز آموزشی مجری ترم تابستانی با هماهنگی دبیرخانه هیات امنای استانی و با حداقل نیروی انسانی، برنامه‌ریزی لازم را برای برگزاری مناسب برنامه‌های آموزشی انجام‌ می‌دهند.

تعطیلات تابستانی به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که در برنامه‌های آموزشی بویژه واحدهایی که مجری ترم تابستانی هستند هیچ‌گونه اختلالی ایجاد نمی‌شود و با رعایت ضوابط مربوط امکان تشکیل جلسات دفاع از رساله پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و حضور علاقه‌مندان در این جلسات نیز فراهم شده است.

سازمان مرکزی، دبیرخانه هیات امنای استانی و واحدهای دانشگاهی روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته با حداقل کارکنان مورد نیاز به تشخیص معاونت یا مدیران کل مربوط فعال خواهند بود.

حضور پرسنل خدمات بهداشتی و درمانی و کادر بیمارستان‌ها حسب برنامه شیفتی و مقررات مربوط و طبق نظر رئیس واحد دانشگاهی خواهد بود

 

فعالیت دانشگاهی در واحد تهران شمال

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و در دانشکده فنی و مهندسی این واحد دانشگاهی بطور کامل  سرویس کلاسی در تابستان فعال می باشد، حوزه های ستادی هم مطابق بخشنامه برای روزهای دوشنبه و سه شنبه با حداقل نیرو جهت انجام برخی امورات ضروری دانشجویان گرامی حضور خواهند داشت.

.

 

 


( ۱۶ )

نظر شما :

کاشانی ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۲
پس تکلیف دانشجویان بخت برگشته ای که توی این مدت زمان کار اداری دارند چه می شود؟؟!!!