انتصاب اولین سرپرست دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و مدیریت امور عمرانی

۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۸ کد : ۶۳۶۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۷۹
انتصاب اولین سرپرست دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و  مدیریت امور عمرانی

انتصاب اولین سرپرست دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و

مدیریت امور عمرانی

با صدور احکام جداگانه ای از سوی دکتر خالدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دکتر محمد صلای نادری به سمت سرپرست دانشکده برق و کامپیوتر و مهندس محسن اسماعیلی به سمت مدیریت امور عمرانی، املاک و مستغلات این واحد دانشگاهی منصوب شدند.

دکتر صلای نادری در گفت و گو با روابط عمومی واحد تهران شمال توجه جدی به حوزه های علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه و ایجاد محیط شاداب و پرنشاط علمی برای دانشجویان، ارتقای رضایت مندی کارکنان و افزایش انگیزه در اعضای هیأت علمی را به عنوان مهمترین برنامه های کاری خود برشمرد و گفت: پاسخگویی به دانشجویان توام با تکریم ارباب رجوع، توجه به حوزه پدافند غیر عامل و تقویت بخش ارتباط با صنعت را در دستور کار خود قرار داده است.

صلای نادری دارای دکترای مهندسی برق ، قدرت از دانشگاه صنعتی شریف، مشاور وزیر نیرو، معاون دفتر فنی شرکت توانیر، استاد دانشگاه UNSW  استرالیا، ترجمه 4 عنوان کتاب از فارسی به لاتین و انتشار یکصد مقاله را در سوابق علمی و اجرایی خود دارد.

همچنین دکتر خالدی با صدور حکمی ضمن تقدیر از خدمات دکتر علی ملک در زمان تصدی مسئولیت حوزه عمرانی واحد تهران شمال،  مهندس محسن اسماعیلی را به سمت مدیر امور عمرانی، املاک و مستغلات این واحد منصوب کرد. مهندس اسماعیلی که سابقه معاونت آموزشی، دانشجویی را در کارنامه خود دارد، توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی، کارگاهها و آزمایشگاههای عمران را از مهمترین اولویت های کار خود در مسئولیت جدید برشمرد. (ر-ع-97)


( ۳ )

نظر شما :