ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در واحد تهران شمال

۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۴ کد : ۶۵۸۳ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۲۳
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در واحد تهران شمال

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در واحد تهران شمال

 

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در نظر دارد در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ویژه برنامه «یادواره شهدا» را با حضور خانواده های معزز شهدای دفاع مقدس، شهدای هسته ای و مدافع حرم شهیدان سرفراز ابراهیم هادی، احمدی روشن، عسگری و شهدای دانشجوی واحد تهران شمال، شهید غلامرضا زبونی، جواد تیموری و امیر حسین داداشی و 2 شهید گمنام را در 18 آذرماه برگزار نماید.

امان اله پیشوا معاون دانشجویی فرهنگی واحد تهران شمال با اعلام  خبرفوق به روابط عمومی این واحد دانشگاهی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید همواره در هر زمان و مکان پاس داشته شود. چراکه افتخار، سرفرازی و استقلال میهن اسلامی مرهون جانفشانی شهدا و ایثار گرانی بوده که همه ما به نوعی نسبت به ایثارگری آنان مدیون و تکلیف بر گردن داریم از این رو در سالروز به رسمیت شناختن دولت وقت عراق به عنوان آغازگر جنگ تحمیلی بر علیه ایران از سوی سازمان ملل متحد،  ویژه برنامه یادواره شهدا در این واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر اساس بسترهای موجود و هماهنگی های صورت گرفته و برابر مقدمات فراهم شده در صدد هستیم در سایت بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال افتخار حضور چند شهید گمنام و ساخت یادمان، زمینه را برای بهره مندی از فیوضات معنوی شهدای پاکباز میهن اسلامی برای جوانان را فراهم سازیم.

 


( ۵ )

نظر شما :