مهردادشریف مطرح کرد: جزئیات مراسم هفته پژوهش در دانشگاه آزاد تهران شمال

۱۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۹ کد : ۶۶۸۱ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۰۷۹
مهردادشریف مطرح کرد:  جزئیات مراسم هفته پژوهش در دانشگاه آزاد تهران شمال

مهردادشریف مطرح کرد:

جزئیات مراسم هفته پژوهش در دانشگاه آزاد تهران شمال

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد واحد تهران شمال جزئیات مراسم هفته پژوهش در این واحد دانشگاهی را اعلام کرد.

امیرعبدالله مهردادشریف در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به تجلیل از پژوهشگران منتخب هفته پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال گفت: بر اساس الگوی ابلاغی از سوی سازمان مرکزی دانشگاه فراخوان ارسال مستندات در دو بخش استادان و دانشجویان انجام شده که در گام بعدی، این مستندات در شورای پژوهش بررسی خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسمی برای بزرگداشت هفته پژوهش در نظر گرفته‌شده که در آن گزارشی از دستاوردهای پژوهشی یک سال گذشته و اهم برنامه‌های یک سال آینده مورد بازبینی و رونمایی قرار خواهد گرفت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد واحد تهران شمال با تأکید بر حضور در نمایشگاه فناوری و پژوهش سازمان مرکزی دانشگاه افزود: نمایشگاه دیگری به‌صورت مجزا در واحد تهران شمال برگزار خواهد شد تا دانشجویان نیز از آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه اطلاع یافته و انگیزه‌ای برای ادامه این راه برای آن‌ها باشد.

مهردادشریف در پایان اظهار کرد: در طی یک سال اخیر حوزه انتشارات واحد تهران شمال فعالیت چشمگیری داشته، به‌طوری‌که هم‌اکنون ۱۰ جلد کتاب در دست چاپ و ۴۰ جلد کتاب نیز در گردش چاپ قرار دارد. این آمار یکی از شاخص‌های پژوهشی واحد تهران شمال به‌شمار رفته و حاصل تلاش‌های محققین و استادان دانشگاه است.

انتهای پیام/

 


نظر شما :