با حضور مسئولین واحد صورت گرفت؛

تقدیر از استادان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۵ کد : ۷۱۰۵ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۳۴۷
در مراسمی با حضور مسئولین واحد تهران شمال، رؤسای دانشکده ها و تعدادی از همکاران، از استادان بازنشسته این واحد دانشگاهی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در این مراسم که به همت حوزه ریاست، معاونت آموزشی و روابط عمومی واحد برگزار شده بود، دکتر حمیدرضا خالدی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، ضمن ابراز خرسندی فراوان از توفیق حضور در چنین جمعی، گفت: شما استادان بزرگوار و فرهیخته ای از حوزه های مختلف علمی هستید که در طول خدمت پرثمر خود منشاء خیرات و برکات فراوان بوده و علاوه بر پرورش و تربیت شاگردان فراوان، در شکوفایی علم و توسعه دانش و مدیریت کشور سهیم بوده اید.

دکتر خالدی با بیان اینکه همه استادان در همه علوم نهایتا به این نقطه ثقل خواهند رسید که "علم نور است"،  گفت: هر چیزی طول عمری دارد اما برای علم و علما هیچ سن و عمری وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: تلاش برای کسب هر آن چیزی که میرا باشد، انسان را دلگیر می کند اما عالم دستاوردهایی دارد که هیچ گاه فانی و میرا نخواهند بود و برای کسی که فراتر از ظواهر و مادیات می اندیشد، چه سعادتی بالاتر از این؟

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با ذکر این نکته که عنوان بازنشستگی برای اهل علم و خرد و دانش مفهوم ندارد و عالم در تمام طول عمر خود برای کسب علم از پا نمی نشیند، گفت: تک تک شما عزیزان نقس بسزایی در رساندن این واحد دانشگاهی به این جایگاه و پایگاه دارید و امیدوارم که ما امانتداران و وارثان خوبی برای عهده داری این بار عظیم و با ارزشی که حاصل یک عمر تلاش و مجاهدت بی شائبه شماست، باشیم.

در ادامه برخی از استادان حاضر در جلسه با ذکر خاطراتی از سالیان طولانی خدمت خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به ذکر تلاش های ماندگار خود در این واحد از قبیل: تاسیس رشته، خرید و تجهیز ساختمان، جذب استادان ماندگار و گرفتن مجوزهای زیربنایی برای توسعه کمی و کیفی از مراجع بالادستی و ... پرداختند.

 

 

 

 

 

کلید واژه ها: #دانشگاه‌آزاد‌اسلامی‌واحد‌تهران‌شمال #تقدیر #استادان‌بازنشسته


( ۱ )

نظر شما :