آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید گروه معارف اسلامی

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۷ کد : ۷۱۱۳ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۲۳۱
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در آیین تودیع و معارفه مدیرگروه معارف گفت: استادان گروه معارف، تبیین آموزه های دینی و آرمانهای انقلاب و دفاع از نظام را سرلوحه کار خود قرار دهند

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دکتر سیدعطاءالله افتخاری، معاون آموزشی این واحد دانشگاهی، با ذکر این نکته که گروه معارف به خاطر رسالت والایی که بر عهده دارد برای ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است، گفت: به همین دلیل ترجیح داده شد که بانی این جلسه تودیع و معارفه، معاونت آموزشی واحد باشد.

دکتر افتخاری، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های بی شائبه خانم دکتر عمادی در دوره تصدی مدیریت گروه معارف اسلامی، گفت: خانم دکتر عمادی با تلاش و حساسیت و دغدغه فراوان، امور این گروه را سامان داد و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نبود و این تغییر هم  به درخواست و اصرار ایشان برای واگذاری این مسئولیت بود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، گفت: امروز به خاطر وسعت و حجم بالای شائبه های دشمنان و مخالفان نظام و انقلاب اسلامی، دفاع از اسلام و انقلاب و نظام مستلزم این است که استادان خصوصا استادان گروه معارف اسلامی با ارتقاء سطح آگاهی و دانش خود به تبیین اهداف اسلامی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین دانشجویان بپردازند.

وی با بیان اینکه کسی که در اعتقاد خود به دین و نظام و انقلاب تردید دارد، جای تأمل است اگربخواهد در این گروه فعالیت کند، گفت: امروزه گفتن از حق و دفاع از اسلام و نظام و انقلاب هم صبر و شکیبایی می خواهد و هم ممکن است هزینه بر باشد.

در ادامه این مراسم، خانم دکتر عمادی از توجه و عنایت همکاران خود در این گروه و پشتیبانی و حمایت معاونت آموزشی واحد در طول مدت مسئولیت خود تشکر کرد و برای دکتر سیدوکیلی، مدیرگروه جدید، آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه حجت الاسلام دکتر سید هادی سیدوکیلی مدیرگروه جدید گروه آموزشی معارف اسلامی، ضمن معرفی سوابق تحصیلی، حوزوی و اجرایی خود، بیانیه "گام دوم انقلاب" که اخیرا توسط رهبر معظم انقلاب صادر شد را "هفت شهر عشقِ گام دوم انقلاب" خواند و گفت: از این هفت مورد سه مورد آن مستقیما به ما اعضای هیات علمی گروه معارف، برمی گردد.

وی اظهار امیدواری کرد که بتواند با استفاده از ظرفیت مجلات علمی و پژوهشی و تخصصی این حوزه باعث ایجاد انگیزه بیشتر همکاران برای انجام کارهای علمی و تخصصی و نهایتا تاثیرگذاری بیشتر آنان بر دانشجویان عزیز و پرسشگر شود.

در پایان دکتر سید حسین سجادی سرپرست دانشکده الهیات واحد تهران شمال، با تقدیر از زحمات فراوان خانم دکتر عمادی گفت: ایشان با تلاش و زحمات وخدماتی که در طول این مدت داشتند نام نیک و باقیات صالحاتی در این عرصه علمی و دانشگاهی از خود برجای گذاشته اند.

وی ادامه داد: قطعا دکتر سید وکیلی با توان و انگیزه و نیروی جوانی خود می تواند مکمل زحمات و اهداف و اندیشه های متعالی گروه معارف اسلامی باشند.

 

 

کلید واژه ها: #دانشگاه‌آزاد‌اسلامی‌واحد‌تهران‌شمال #مراسم‌تودیع‌و‌معارفه #گروه‌معارف #صدیقه‌عمادی #سید‌هادی‌سید‌وکیلی


نظر شما :