افتخار آفرینی دانشجویان واحد با کسب پنج مقام برتر در مسابقات ورزشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۰ کد : ۷۳۲۱ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۷۹
افتخار آفرینی دانشجویان واحد با کسب پنج مقام برتر در مسابقات ورزشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با برگزاری مسابقات بین دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران در اردیبهشت ماه سال جاری دانشجویان این واحد دانشگاهی در دو بخش خواهران و برادران موفق به کسب پنج مقام برتر تیمی این مسابقات شدند. طی این مسابقات دو مقام اولی در رشته‌های تنیس روی میز برادران و شطرنج خواهران و دو مقام دومی در رشته‌های تنیس روی میز خواهران و شطرنج برادران و یک مقام سومی در رشته بدمینتون خواهران توسط دانشجویان واحد کسب گردید. ضمن عرض تبریک به دانشجویان تیمهای شرکت کننده به جهت کسب مقام‌های برتر، اسامی اعضاء تیمها به شرح ذیل به اطلاع می‌رسد.

تیم تنیس روی میز برادران (98/02/10)

مقام اول

اسامی بازیکنان

 1-پویا  دلواری دانشجوی رشته مدیریت صنعتی

2-مهدی پارسا عارف دانشجوی رشته مهندسی مکانیک

3-علی صادق پور دیزجی دانشجوی رشته مدیریت مالی

 4-مهران غلامزاده مداور دانشجوی رشته مهندسی برق

مربی تیم :  آقای امید کریمی

سرپرست تیم : آقای یوسف آقایی پور     

 

تیم شطرنج خواهران (98/02/11)

مقام اول

اسامی بازیکنان  :  

1-سیده مونا موسوی دانشجوی رشته مهندسی رباتیک

 2-رژین  بابایی منش دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر

3-مرضیه گل پرور دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر

 4-سورین حاجی دانشجوی رشته مهندسی معماری

 5-هانیه قمریان دانشجوی رشته  صنایع غذایی

مربی تیم :  خانم معصومه بسمی  

سرپرست تیم: خانم رویا صدقیانی زاده 

 

تیم تنیس روی میزخواهران  (98/02/11)

مقام دوم

اسامی بازیکنان  :

1- گایانه آوانسیان دانشجوی رشته مهندسی

2-فرشته بهرامی دانشجوی رشته دکتری علوم ارتباطات

3-نسرین اسماعیلی دانشجوی رشته دکتری فلسفه هنر

4-غزال جوادی دودران دانشجوی رشته حسابداری

مربی تیم خانم  منیژه   احمدی

سرپرست تیم :  خانم زهره شیدایی

 

تیم شطرنج برادران (98/02/12)

مقام دوم

اسامی بازیکنان  :

1-محمد بیات دانشجوی رشته زبان انگلیسی

2- محمد حسنی دانشجوی رشته مهندسی مکانیک

3- امیر راستی فرساد دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر

4-بهادر فولادی دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر

5- محمد احسان ملکی امین دانشجوی رشته مهندسی عمران

مربی تیم :  آقای حسین صفار کیانی

سرپرست تیم: آقای محمد اوجا قلو       

 

تیم بدمینتون خواهران(98/02/07)

مقام سوم

اسامی بازیکنان

 1- خانم فریبا جلالیان دانشجوی دکتری مدیریت ورزش

2-پانته آ فیاضی دانشجوی رشته حقوق

3-نرگس کریمی دانشجوی رشته تربیت بدنی

4-ناعمه صادقی دانشجوی رشته حقوق

5-نازنین زهرا  بابا خانیان دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر

 6-  سارا صادق زاده دانشجوی رشته تربیت بدنی

مربی تیم : خانم نوشین دماوندی                                             

سرپرست تیم : خانم رویا صدقیانی زاده 


( ۳ )

نظر شما :