حاج‌عبدالباقی در گفتگو با آنا

استادان دانشگاه در مقابل هجمه‌های اعتقادی دشمن تجهیز شوند

۰۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۷ کد : ۷۴۷۷ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۲۳۶
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال گفت: دانشگاهیان و استادان باید با سازوکارهای مطمئن در برابر شبهه‌آفرینی‌های دشمن تجهیز شوند.
استادان دانشگاه در مقابل هجمه‌های اعتقادی دشمن تجهیز شوند

مریم حاج عبدالباقی در گفتگو با آنا، درباره مراسم دیدار استادان با رهبر معظم انقلاب گفت: اکنون با توجه به شرایط و اقتضای کشور، دانشجویان با شبهات دینی و اعتقادی مختلفی روبرو هستند که توانمندسازی و ورود استادان دانشگاه به این حوزه ضروری است. از این‌رو طرح این مقوله با رهبر معظم انقلاب می‌تواند مفید باشد.

وی افزود: بارانی از شبهات و شک‌آفرینی در دین و اعتقادات جوانان از سوی دشمن در حال بارش است. دانشگاهیان و استادان باید با سازوکارهای مطمئن در برابر این شبهه‌آفرینی‌ها تجهیز شوند و نهضتی ایجاد شود که بتواند در مقابل هجمه‌های دشمن نقش‌آفرینی کند.

نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار اساتید دانشگاه با رهبر معظم انقلاب در سال ۹۷ اظهار کرد: اگر استادان در برابر حملات دشمنان تجهیز شود، کل نهاد دانشگاه از گزند آنها در امان خواهد ماند

حاج‌عبدالباقی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در نظام آموزش عالی کشور مظلوم واقع شده است،‌ بیان کرد: واقیت این است که دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی علی‌رغم ظرفیت‌های کم‌نظیر در مواقعی مظلوم واقع شده است و نیاز است که سخنرانان دیدار رهبری این موضوع را با ایشان در میان بگذارند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال درباره لزوم روشنگری دانشگاه و استادان در انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه و استادان با تحلیل عملکرد مجلس شورای اسلامی، لوایح و وظایف نمایندگان، باید در راستای روشنگری و ایجاد یک فضای روشن برای انتخاب اهتمام کافی داشته باشند.

نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار اساتید دانشگاه با رهبر معظم انقلاب در سال ۹۷ خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی نقاط کشور گسترده شده است و تأثیر فرهنگی مطلوبی در کشور داشته است. از این پس نیز استادان و مدیران فرهنگی با تلاش و سرلوحه کردن بیانات مقام معظم رهبری می‌توانند گام‌های استواری در راستای فرهنگ کشور داشته باشد.


( ۱ )

نظر شما :