به میزبانی واحد تهران شمال صورت گرفت؛

برگزاری نشست دوره ای شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه آزاد با مسئولین کانون های استان تهران

۰۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۵ کد : ۷۶۵۲ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۹۲
نشست دوره ای شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با مسئولین کانون های بسیج اساتید استان تهران در واحد تهران شمال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در ابتدای این نشست که با حضور رئیس و اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه آزاد برگزار شد، مسئولین کانون های بسیج اساتید واحدهای استان تهران به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های آتی حوزه خود پرداختند.

در ابتدای این نشست دکتر سیدمحمود هاشمی، رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه یکی از مهمترین دستورکارهای بسیج اساتید دانشگاه آزاد تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است، اعلام کرد: به همین منظور نشست کانون های بسیج اساتید دانشگاه از 5 لغایت 8 شهریور با محوریت تبیین محورهای این بیانیه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست، دکتر حمیدرضا خالدی، رئیس واحد تهران شمال، ضمن اشاره به محورهای مهم بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بر مبنای این بیانات، بخش اصلی بار پیشبرد اهداف انقلاب بر عهده جوانان است؛ لذا ما وظیفه داریم که جوانان و دانشجویان را برای انجام این مهم آماده کنیم و با بازمهندسی در برنامه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، این عزیزان را به سلاح تخصص، مهارت و تعهد مجهز کنیم تا ان شاءالله آنان بتوانند گام دوم انقلاب را با صلابت هر چه بیشتر بردارند.

دکتر مجتبی معظمی، رئیس دانشکده مدیریت واحد تهران شمال و مسئول کانون بسیج اساتید این واحد دانشگاهی، در خصوص اهتمام بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، خبر داد که به زودی 7 کمیسیون علمی بر اساس محورهای هفتگانه این بیانیه تشکیل خواهد که عبارتند از: کمیسیون علم و پژوهش، کمیسیون معنویت و اخلاق، کمیسیون اقتصاد، کمیسیون عدالت و مبارزه با فساد، کمیسیون استقلال و آزادی، کمیسیون عزت ملی روابط خارجی و مرزبندی با دشمن، کمیسیون سبک زندگی.

وی با اعلام اینکه مسئولیت کمیسیون معنویت و اخلاق بر عهده کانون بسیج اساتید واحد تهران شمال خواهد بود، گفت: اولین جلسات تخصصی این کمیسیون های هفتگانه در نشست مشهد برگزار خواهد شد.


نظر شما :