ثبت نام و پذیرش داشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌پذیرد؛

ثبت نام بدون کنکور در دوره‌های کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۵ کد : ۷۶۹۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۶۵۵
کد رشته‌های بدون آزمون دوره‌های کارشناسی و کاردانی واحد تهران شمال برای ورودی مهرماه سال ۱۳۹۸ جهت اطلاع داوطلبین عزیز در سایت واحد تهران شمال درج گردید.

با آرزوی موفقیت برای داوطلبین عزیز به اطلاع می‌رساند پذیرش دانشجو و انتخاب رشته بدون آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بوده و کلیه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.azmoon.iau.ac.ir  بوده که به شرح زیر می‌باشد.

1-  ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

2- دانلود دفترچه راهنمای دوره مورد نظر (کاردانی پیوسته کارشناسی پیوسته کارشناسی ناپیوسته) و مطالعه کامل آن

3- خرید کارت اعتباری گروه آزمایشی رشته و یا رشته‌های موردنظر (برای دوره کارشناسی پیوسته ابتدا گروه آزمایشی مربوطه را شناسایی نمایید)

4- ورود به بخش ثبت نام و انتخاب رشته در دوره مورد نظر و انجام مراحل ثبت نام و انتخاب کد رشته‌ محل‌های مورد نظر داوطلب برای دوره‌های کاردانی پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و اتمام ثبت نام 

شایان ذکر است داوطلبین می‌توانند در چند گروه آزمایشی (گروه‌ریاضی‌وفنی، گروه‌علوم‌تجربی، گروه‌علوم‌انسانی، گروه‌هنر، گروه‌زبانهای‌خارجی) انتخاب رشته (در هر گروه آزمایشی 20 کد رشته محل) نمایند. در صورت علاقه داوطلبین برای انتخاب چندین کد رشته محل از چند گروه آزمایشی پس از خرید کارت اعتباری در یکی از گروه‌های آزمایشی و تکمیل مراحل ثبت نام و انتخاب رشته در گروه مورد نظر، در همان حساب کاربری ایجاد شده اقدام به انتخاب سایر گروه‌های آزمایشی (با پرداخت هزینه درج شده) نموده و در سایر گروه‌های دیگر انتخاب کد رشته کنند.

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام، می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 صبح الی 12:00 و 13:00 الی 16:00 با شماره تلفن گویای مرکز  4743-021 سنجش و پذیرش تماس حاصل فرمایید. همچنین سامانه پرسش و پاسخ مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی(برای ورود به سامانه پرسش و پاسخ اینجا را کلیک فرمائید) آماده پاسخگوی به داوطلبین عزیز می‌باشد. توصیه می‌گردد قبل از طرح پرسش در سامانه ، پرسش و پاسخ های متدوال را مطالعه نمایید.

داوطلبین عزیز شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 47-77009800 داخلی 1208 مرکز ویژه ستاد مشاوره ثبت نام واحد تهران شمال و یا با مراجعه به ستاد مذکور به نشانی: اتوبان شهید بابایی(شرق)- خروجی حکیمیه- بلوار شهید چمن‌آرا- بلوار بهار- دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال- دانشکده مدیریت- طبقه چهارم- راهروی شرقی- اتاق شماره 401 (از ساعت 8 الی 16 شنبه تا پنجشنبه)  از خدمات این ستاد به صورت حضوری و کاملا رایگان استفاده نمائید. همچنین می‌توانید با گذاشتن پیغام در قسمت نظر شما (پایین همین خبر) سوالات خود را مطرح نمایید، سوالات در اسرع وقت توسط کارشناسان مربوطه در ذیل پیام پاسخ داده خواهد شد.

همچنین نتایج پذیرفته شدگان چند روز بعد از اتمام زمان اعلام شده ثبت نام متعاقباً از سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد.

لیست کد رشته‌های بدون آزمون(بر اساس سوابق تحصیلی) دوره‌های کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برای ورودی مهرماه سال 1398

 

کلید واژه ها: #دانشگاه‌آزاد‌اسلامی#واحد‌تهران‌شمال#ثبت‌نام#بدون‌آزمون#ورودی‌مهر‌98#کارشناسی#کاردانی#سوابق‌تحصیلی#بدون‌کنکور#لیسانس#فوق‌دیپلم#مدیریت‌بازرگانی#حسابداری#کتابداری#مهندسی‌فناوری‌صنایع‌شیمیایی#مهندسی‌نرم‌افزار‌کامپیوتر#مهندسی‌منابع‌طبیعی#محیط‌زیست#زبان‌و‌ادبیات‌فارسی#زبان‌و‌ادبیات‌عربی#زبان‌و‌ادبیات‌انگلیسی#آموزش‌زبان‌انگلیسی#مترجمی‌زبان‌انگلیسی#زبان‌روسی#تربیت‌مترجم‌زبان‌ایتالیایی#زبان‌اسپانیایی#ادیان‌و‌عرفان#فقه‌و‌مبانی‌حقوق‌اسلامی#جامعه‌شناسی#مدیریت‌دولتی#مدیریت‌صنعتی#مدیریت‌مالی#مدیریت‌فرهنگی‌و‌هنری#علم‌اطلاعات‌و‌دانش‌شناسی#ریاضیات‌و‌کاربردها#فیزیک‌مهندسی#فیزیک#شیمی‌محض#شیمی‌کاربردی#زمین‌شناسی#زیست‌شناسی‌دریا#علوم‌و‌مهندسی‌محیط‌زیست#مهندسی‌شهرسازی#علوم‌تربیتی#اقتصاد#مدیریت‌بیمه#علوم‌ورزشی#تربیت‌بدنی#مهندسی#مدیریت#زبان


نظر شما :

رضا مرندی ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۶
خوب است
yasaman ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۲
خسته نباشید مهلت ثبت نام تا کی هستش؟
پاسخ مدیر سایت ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۲

طبق آخرین اطلاعات مهلت ثبت نام تا دوم شهریور می‌باشد و تمدید آن منوط به اعلام از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد

فریده ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۷
من با معدل 16 و 40 صدم دیپلم ایا شانس قبولی در رشته زبان انگلیسی تهران شمال را دارم؟
پاسخ مدیر سایت ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۶

با توجه به سنوات گذشته این معدل برای قبولی این رشته خوب است ولی تعداد متقاضیان تحصیل در این واحد به جز معدل نیز، یکی از فاکتورهای پذیرش در واحد می‌باشد.

غزل ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۲:۰۹
رشته ی مدیریت بازرگانی محدودیتی وجود داره براش برای ثبت نام؟شهریه مثل باقی دانشگاه آزاد هاست یا بیشتره؟
پاسخ مدیر سایت ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۸

تعداد متقاضی تحصیلی در این رشته بسیار زیاد می‌باشد و رقابت برای ثبت نام در این رشته نسبت به رشته‌های دیگر بیشتر است و اولویت با معدل‌های بالاتر است.

شهریه در یک رشته مشابه در کل واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور یکسان است.