دانشگاه آزاد اسلامی یک جریان تحول‌خواه تعلیم و تربیت است - دوران روابط عمومی «رئیس‌نما» گذشته است

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۶ کد : ۷۷۰۵ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۱۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کنشگرهای رسانه‌ها و سامانه‌های اجتماعی در ابعاد مختلف دچار پیچیدگی شده است و تغییرات به سرعت انجام می شود که اثرات محیطی در آن تاثیر می گذارد.
دانشگاه آزاد اسلامی یک جریان تحول‌خواه تعلیم و تربیت است - دوران روابط عمومی «رئیس‌نما» گذشته است

به گزارش ایسکانیوز، نشست مدیران روابط عمومی مراکز استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی در کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات در حال برگزاری است.

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: دانشگاه ها بعد از انقلاب صنعتی یک گذار از علوم طبیعی پایه به علوم انسانی پایه داشتند که جوامع غربی در پایان قرن بیستم دچار پارادایم‌شکنی شدند و مباحث چندرشته ای و فرارشته ای را مطرح کردند و بعد از آن مباحثی چون همگرایی در علم ارائه شد.

وی افزود: میان وسیله انتقال خبر، ارسال کننده یا خبرنگار و خود خبر مشارکت وجود دارد که هدایتی خبری را دنبال می کند؛ همچنین روابط عمومی شغلی است که باید دائما متحول و به‌روز باشد چون ابزار اطلاعاتی دگرگون شده و دوران روابط عمومی «رئیس‌نما» گذشته است.

دکتر طهرانچی با بیان اینکه سامانه های اجتماعی بزرگ مقیاس شده اند، افزود: کنشگرهای رسانه ها و سامانه های اجتماعی در ابعاد مختلف دچار پیچیدگی شده و تغییرات و تحولات به سرعت انجام می شود و اثرات محیطی در آن تاثیر می گذارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: علم، فناوری، اقتصاد و فرهنگ درهم تنیده شده است و سامانه های اجتماعی با پیشرفت فناوری متحول می شوند و انسان‌مدار هستند.


نظر شما :