با حضور دکتر طهرانچی و سردار جلالی صورت گرفت

رونمایی از مجموعه کتاب‌های نظام موضوعات پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

۱۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۱ کد : ۸۱۳۲ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۹۰
مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل واحد تهران شمال با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان پدافند غیرعامل رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در مراسم بزرگداشت پدافند غیرعامل که ظهر امروز با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل و جمعی از مسئولان کشوری در مرکز همایش های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل برای عموم که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال منتشر شده است، با حضور سردار جلالی و دکتر طهرانچی رونمایی شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در قالب طرح پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای (پایش) اقدام به تدوین نظام موضوعات پدافند غیرعامل کرده است که در مراسم بزرگداشت پدافند غیرعامل، از سه جلد از کتاب های این حوزه رونمایی شد.

کتاب های مذکور در حوزه «علوم و فناوری زیستی»، «فرهنگی، اجتماعی» و «اقتصاد و مدیریت» به چاپ رسیده است. در این کتاب ها به موضوعاتی ازجمله تهدیدات، مصو‌ن‌سازی، حفاظت، کاهش آسیب‌پذیری و... در حوزه پدافند غیرعامل پرداخته شده است.

گفتنی است پس از انتخاب واحد تهران شمال در راستای ورود جدی به موضوع پدافند غیرعامل، 10 کارگروه علمی ازجمله کارگروه فرهنگی، اجتماعی؛ کارگروه علوم شناختی و روانشناسی؛ کارگروه فضای سایبر و مجازی؛ کارگروه پرتویی، شیمیایی و نانوفناوری؛ کارگروه اقتصاد و مدیریت؛ کارگروه علوم زیستی؛ کارگروه کالبدی؛ کارگروه حقوق، روابط بین‌الملل و علوم سیاسی؛ کارگروه مدیریت و ارزیابی ریسک و کارگروه آینده‌پژوهی و آینده‌نگاری تشکیل داد تا از حاصل فعالیت‌ها و بررسی‌های این گروه‌ها، خروجی‌های مفیدی برای ارائه نظام موضوعات در این رشته فراهم کند.


( ۲ )

نظر شما :