دکتر یونسی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد تهران شمال اعلام کرد؛

شروع آموزش دروس در کلاس‌های مجازی با همکاری واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ کد : ۸۸۴۷ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۰۸۶
دکتر حسین یونسی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاداسلامی واحد تهران شمال شروع آموزش دروس در کلاس‌های مجازی با همکاری واحد الکترونیکی را اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال،  حسین یونسی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی با اعلام این که با شیوع کرونا ویروس آموزش تعطیل نیست و این واحد دانشگاهی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی در حال برگزاری کلاس های  دروس نیمسال دوم 99-98 بصورت مجازی می باشد، افزودند این واحد دانشگاهی با در نظر گرفتن سلامت و امنیت روانی دانشجویان فایل مربوط به مشخصات اساتید محترم و دانشجویان گرامی را در اختیار واحد الکترونیکی قرار داده تا آنان  نسبت به برگزاری کلاس های درسی اقدام لازم  را به عمل آورند. در همین راستا فایل های آموزشی و نرم افزار های مورد نیاز جهت شرکت در کلاس های درس مجازی در سایت واحد تهران شمال بارگذاری تا اساتید و دانشجویان با استفاده از فایل های مورد نظر نحوه ورود به کلاس های مجازی را مطالعه و با نصب نرم افزارهای مورد نیاز به سهولت در کمترین زمان ممکن امکان برگزاری کلاس های مجازی فراهم گردد ، ضمناً برابر بخشنامه های صادره از سازمان مرکزی دانشگاه گروه پشتیبانی نیز با معرفی همکاران مجرب و متخصص آموزشی و انفورماتیک واحد در زمان برگزاری کلاس های مجازی از طریق شماره تلفن های اعلام شده در صفحه آموزش مجازی در پورتال واحد و کانال رسمی واحد در پیام رسان سروش نسبت به حل مشکلات احتمالی فعال می باشد . بدین ترتیب اساتید محترم و دانشجویان عزیز با مراجعه به سایت واحد تهران شمال می توانند تمامی اطلاعات مربوط به راهنمای استفاده از کلاس های مجازی را در اختیار داشته باشند ایشان افزودند: اولین کلاس آموزش مجازی در این واحد در دو روز گذشته در دانشکده برق و کامپیوتر با موفقیت برگزار شده است که امیدواریم در ادامه مراحل با حداکثر مشارکت همه همکاران محترم به نحو مطلوب و شایسته ای رسالت خود را انجام دهیم.

در پایان جناب آقای دکتر یونسی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال ضمن درخواست از دانشجویان نسبت به رعایت توصیه های بهداشتی، از خداوند متعال رفع بحران کرونا ویروس را از کل کشور مسئلت نمودند.

روابط عمومی واحد تهران شمال نیز ضمن آرزوی سلامتی برای همه دانشگاهیان عزیز، همگان را به دنبال نمودن اخبار رسمی واحد از طریق سایت واحد به آدرس www.iau-tnb.ac.ir  و یا پیام رسان سروش به آدرس  sapp.ir/iau_tnb_news  دعوت نمود.

 

برای ورود به صفحه آموزش مجازی و راهنمای آن اینجا را کلیک کنید

برای ورود به کانال رسمی واحد تهران شمال اینجا را کلیک کنید

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامیواحد تهران شمالآموزشکلاس مجازیدکتر حسین یونسیمعاونت آموزش و تحصیلات تکمیلیهمکاریواحد الکترونیک


( ۱۳ )

نظر شما :