پیام دکتر یونسی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد تهران شمال در خصوص کلاس‌های مجازی؛

برگزاری کلاس‌های مجازی، نتیجه تلاش شبانه‌ روزی تیم آموزش مجازی واحد تهران شمال بود

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۰ کد : ۸۸۵۲ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۶۸۴
برگزاری کلاس‌های مجازی، نتیجه تلاش شبانه‌ روزی تیم آموزش مجازی واحد تهران شمال بود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دکتر حسین یونسی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد تهران شمال اطلاعیه‌ جدیدی در خصوص کلاس‌های مجازی اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

 

 

با سلام و احترام خدمت اساتید گرانقدر و دانشجویان عزیز

 ضمن تبریک و تهنیت ایام سال نو و آرزوی سلامتی، بهروزی و سربلندی برای تک تک شما عزیزان  از درگاه خداوند متعال، نکاتی را در خصوص برگزاری آموزش مجازی به عرض می رساند:

در هفته های قبل با تلاش شبانه روزی تیم پشتیبانی آموزش مجازی واحد متشکل از پرسنل حوزه انفورماتیک و این معاونت سعی شد زیرساخت های لازم ایجاد شده و کلاس ها بصورت مجازی برگزار شود که الحمدلله این زحمات نتیجه داده و ما شاهد برگزاری کلاس های درسی بودیم، گرچه مشکلاتی هم وجود داشت که دور از انتظار نبود و واحد الکترونیکی اعلام کرده است در دو هفته تعطیلی پیش رو نسبت به توسعه زیر ساخت ها و رفع مشکلات و باگ های موجود در سیستم آموزش مجازی اقدام خواهد کرد. لذا ضمن تشکر از عزیزان تیم پشتیبانی، از اساتید و دانشجویان عزیز هم که با صبوری و تلاش صادقانه  نسبت به تشکیل کلاسها اقدام نمودند، صمیمانه سپاسگزاری نموده و امیدوارم با کمک هم و با رعایت مسایل بهداشتی و ماندن در خانه و دعا برای سلامتی یکدیگر، شاهد قطع زنجیره این بلای غیر منتظره باشیم.

-آموزش مجازی برای کلیه مقاطع تحصیلی در ایام تعطیلات نوروزی، تعطیل بوده و بسته به وضع بیماری و شرایط کشور در صورت ادامه دار بودن تعطیلات، بلافاصله پس از تعطیلات عید (16 فروردین) ادامه خواهد یافت؟

- تمام قوانین آموزشی کلاس های فیزیکی از جمله حضور و غیاب استاد و دانشجو برای کلاس های مجازی نیز برقرار است. بطور مثال غیبت بیش از 3 جلسه در این کلاس ها باعث حذف درس دانشجویان می شود و همچنین در صورت غیبت استادان گرامی در کلاس های مجازی باید کلاسهای جبرانی برگزار شود

- برخی از اساتید هم کلاس ها را برگزار نکردند و یا دانشجویان در کلاس های مجازی شرکت ننمودند که انتظار می رود در صورت ادامه دار بودن تعطیلات، روسای محترم دانشکده ها و مخصوصاً مدیران محترم گروه های آموزشی به این موضوع نظارت جدی داشته باشند تا از نگرانی ها و مستأصل بودن دانشجویان جلوگیری شود.

علیرغم تأکیدات فراوان به مدیران محترم گروه ها مبنی بر اخذ کد شناسه تدریس برای اساتید قبل از ثبت دروس، متاسفانه شاهد ثبت درس برای برخی از اساتید بودیم که این دسته از اساتید امکان برگزاری کلاس را نداشته و موجبات نگرانی دانشجویان شده است. بخصوص در این شرایط خاص و شیوع ویروس کرونا که دانشگاه آزاد اسلامی با پشتیبانی واحد الکترونیکی کلاس های آموزش مجازی را، راه اندازی کرده است و بعلت تعطیلی واحد امکان ارائه کد برای این عزیزان وجود ندارد و این دسته از اساتید، بایستی بعد از عادی شدن شرایط کلاس های جبرانی برگزار نمایند.

در پایان، سال خوب و خوش همراه با سلامتی و شادکامی برای همه عزیزان از درگاه ایزد متعال مسألت نموده و امیدورام  با گذر از این شرایط به زودی شاهد دیدار همه عزیزان در دانشگاه بوده و همینطور شاهد بازگشت شور و نشاط به محیط مقدس دانشگاه با حضور شما عزیزان باشیم.

 

                                            دکتر حسین یونسی

               معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد تهران شمال


( ۱۸ )

نظر شما :