به همت ستاد دانشجویی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران؛

تهیه و توزیع بیش از ۳۰۰۰ پک بهداشتی/ همراهی پویش دانشجویی مقابله با کرونا با خانواده‌های کم بضاعت

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۶ کد : ۸۸۹۷ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۴۷
بیش از ۳۰۰۰ پک بهداشتی توسط ستاد دانشجویی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تهیه و توزیع شد.
تهیه و توزیع بیش از ۳۰۰۰ پک بهداشتی/ همراهی پویش دانشجویی مقابله با کرونا با خانواده‌های کم بضاعت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، ستاد دانشجویی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که به همت جمعی از دانشجویان تشکیلاتی و فعال دانشگاه‌های آزاد استان تهران در اواخر اسفند ماه ۹۸ پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در باب فعالیت و کار جهادی با هدف تلاش در جهت رفع موانع مبارزه با ویروس کرونا، ساماندهی دانشجویان  داوطلب و کمک به قشر ضعیف جامعه آغاز به کار کرد.

محمد آدیگوزل‌زاده زاده مسئول ستاد دانشجویی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: با همت  و کمک های نقدی و غیر نقدی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بیش از ۳۰۰۰ پک بهداشتی شامل :ماسک ،دستکش،محلول ضدعفونی ،مایع دستشویی ،بروشور آموزشی) برای کمک به خانواده‌های کم بضاعت تهران تهیه و توزیع شد.

وی افزود: این اقلام جهت کاهش آسیب های ویروس کرونا ،جلوگیری  از شیوع این ویروس و حفظ سلامت انسان‌ها توزیع شد. ستاد دانشجویی کرونا هم اکنون در هشت حوزه مرتبط با موضوع مقابله با کرونا فعالیت دارد.

آدیگوزل‌زاده عنوان کرد: دانشجویان و همشهریان می‌توانند با پیوستن به پویش دانشجویی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی از طریق لینک  http://corona.azad.ac.ir/fa/form/  به منظور همکاری و همیاری ثبت‌نام کنند.


( ۵ )

نظر شما :