استقبال پرشور دانشگاهیان از برگزاری کارگاه مجازی تفسیر سوره شوری در محیط اینستاگرام

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵ کد : ۹۰۰۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۵۴

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، جلسات مجازی کارگاه تفسیر سوره شوری که توسط جناب آقای دکتر یزدی زاده، قرآن پژوه و مفسر قرآن کریم ، هر شب ساعت ۱۹ تا ۲۰ در محیط اینستاگرام برگزار می گردد با استقبال پرشور اساتید ، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه روبرو شده است.

دکتر محمد عبادی رئیس اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در گفتگو با روابط عمومی این دانشگاه، در خصوص جزئیات برگزاری این کارگاه اظهار داشت:

بر اساس دستورالعمل پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی ، پس از انجام هماهنگی های لازم با معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی واحد در خصوص تمهیدات اجرای مجازی این کارگاه با توجه به شرایط ویژه و حساس کنونی، "کارگاه مجازی تفسیر سوره مبارکه شوری"  با تدریس جناب آقای دکتر یزدی زاده از روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا روز جمعه ۲ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

این کارگاه که ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه می‌باشد، با استقبال جمع کثیری از دانشگاهیان مواجه شده و تعداد داوطلبان حضور در این کارگاه کماکان رو به افزایش است....

وی در خصوص نحوه ثبت نام علاقمندان و کیفیت ارزشیابی پایانی افزود:

ساز و کار برگزاری این کارگاه به گونه ای تعریف شده است که در حال حاضر هر شب به صورت مجازی ۵ جلسه در محیط اینستاگرام برگزار و درخرداد ماه نیز ۵ جلسه دیگر بصورت حضوری برای علاقمندان برگزار خواهد شد.

اساتید و همکاران محترم لازم است جهت ثبت نام در دوره مجازی حداکثر تا روز پنج شنبه اول خرداد ماه ۱۳۹۹ مشخصاتی از قبیل:

۱-نام و نام خانوادگی

۲-نحوه همکاری(استاد یا کارمند)

۳-محل خدمت(دانشکده یا ستاد)

۴-شماره تماس داخلی یا همراه.

۵-آدرس آی دی اینستاگرام خود را به ترتیب به شماره 09107211600 در واتساپ ارسال نمایند.

پس از ثبت آی دی و مشخصات ثبت نام کنندگان، این لیست با لیست حاضرین در لایو های اینستاگرام همه جلسات تطبیق و حضور و غیاب دقیق انجام خواهد شد؛ به طوری که حتی مدت زمان حضورشرکت کنندگان در هر جلسه و در مجموع جلسات نیز قابل ارزیابی و محاسبه است.

 عبادی در خصوص امتیازات و مزایای حضور مستمر در جلسات این کارگاه خاطر نشان ‌کرد، پس از اتمام جلسات مجازی و حضوری و آزمون پایانی، علاوه بر اعطای ۳۲ ساعت گواهینامه مصوب کارگاهی به اساتید و کارکنان محترم، مسابقه‌ای نیز بطور کتبی از محتوای درسی ارائه شده برگزار و به برگزیدگان هر گروه اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان، هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

مسابقه حفظ و مفاهیم این سوره نیز(ویژه دانشجویان) در مرحله بعدی در دستور کار اداره قرآن و عترت دانشگاه قرار دارد...

زمان ثبت نام و تشکیل‌کلاسهای حضوری نیز متعاقبا از سوی این اداره اعلام خواهد شد.

 

جهت ارائه پیشنهادات و انتقادات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره کارگاهی، علاوه بر امکان مراجعه حضوری به دفتر اداره قرآن و عترت در طبقه سوم ساختمان دانشکده  فنی و مهندسی، شماره فوق الاشاره در محیط واتساپ و ایتا آماده دریافت نظرات مخاطبین می باشد.

عبادی در پایان ضمن دعوت از کلیه دانشجویان، اساتید و همکاران علاقمند به معارف قرآن کریم، ابراز امیدواری کرد که در ایام باقیمانده از ماه بهار قرآن،  با پیوستن به پویش:

  " #هر نفر دعوت از حداقل یک نفر "

شاهد یک پدیده قرآنی ارزشمند و اثر گذار در راستای انس هر چه بیشتر جامعه دانشگاهی با قرآن کریم و رفع مهجوریت قرآن عزیزمان باشیم....

آدرس پیوند اینستاگرامی جهت ورود به کارگاه تفسیر سوره شوری:

https://instagram.com/ma.soud5498?igshid=1qr6bhmv13ex1

 


( ۱ )

نظر شما :