ثبت‌نام فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

تعداد بازدید:۱۵۴۹
قائم‌مقام مرکز جذب و امور هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی سال ۱۳۹۹ این دانشگاه خبر داد.
ثبت‌نام فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدصادق ضیائی اظهار کرد: ثبت‌نام فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه آغاز شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به شماره ۶۰۸ مورخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ اقدام به جذب هیئت‌علمی کرده، گفت: موارد لازم در خصوص چگونگی جذب اعضای هیئت‌علمی طرح و بررسی شده و پس از طی فرآیندهای لازم و تأییدات هیئت مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام فراخوان جذب در این دانشگاه آغاز شد.

ضیائی با اشاره به اینکه شرایط و جزئیات ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه ساجد به نشانی http://sajed.iau.ir قابل مشاهده است، تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات و ثبت‌نام از امروز (چهارشنبه) به سامانه ساجد مراجعه کنند.

قائم‌مقام مرکز جذب و امور هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برخی شرایط ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: شرط اصلی در خصوص مدرک تحصیلی، داشتن مدرک دکتری است، اما در رشته هنر، رشته‌های فاقد سرفصل و رشته‌های پزشکی داشتن مدرک کارشناسی ارشد نیز قابل قبول است.

وی ادامه داد: شرایط سنی متقاضیان در رشته‌های غیرپزشکی برای جذب هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر ۳۰ سال و در مقطع دکتری باید حداکثر ۴۰ سال باشد. شرایط سنی در رشته‌های پزشکی برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری ۳۵ سال و برای دارندگان مدرک دکتری ۴۵ سال است.

ضیائی با اشاره به حداقل معدل برای ثبت‌نام متقاضیان در فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: حداقل معدل موردنیاز، در مقطع کارشناسی ۱۴، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای ۱۶ و در مقطع دکتری تخصصی ۱۷ در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه متقاضیان فعلاً تا نیمه فروردین‌ماه ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام فرصت دارند، تأکید کرد: پس از ثبت‌نام متقاضیان، بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت عمومی آن‌ها انجام شده و مراحل جذب طی خواهد شد. تمامی تلاش دانشگاه آزاد اسلامی در انتخاب افراد اصلح خواهد بود. لیست نهایی افراد بر اساس اولویت انتخاب، به استان‌ها ارسال خواهد شد.

مقام مرکز جذب و امور هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: در خصوص رشته‌های پزشکی و معارف، اقدامات مرتبط توسط معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به شکل مستقل انجام می‌شود و در نهایت با هماهنگی مرکز جذب و امور هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی، لیست نهایی به استان‌ها ارسال می‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: متقاضیان برای اطلاع از جزئیات ثبت‌نام و همچنین شرایط تکمیلی ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی به سامانه ساجد مراجعه کنند.


( ۴ )

نظر شما :