معاون دانشجویی و فرهنگی واحد تهران شمال؛

برنامه‌های ویژه ماه رمضان واحد تهران شمال در حال برگزاری است

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۷ کد : ۱۰۱۶۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۷۸
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال گفت: برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان دانشگاه شامل برنامه‌های قرآنی، مشاوره‌ای و جشنواره فرهنگی و هنری در حال برگزاری است.
برنامه‌های ویژه ماه رمضان واحد تهران شمال در حال برگزاری است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، امان‌الله پیشوا، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در گفت‌وگو با خبرنگار آنا درباره برنامه‌های این معاونت در ماه مبارک رمضان گفت: برنامه‌های فرهنگی متعددی به مناسبت این ماه در حال اجرا است. یک مورد برنامه قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان است که با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد تهران شمال با نام «رمضان با قرآن» در فضای مجازی در حال برگزاری و مخصوص کارکنان و اساتید دانشگاه است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال پیشوا گفت: برنامه دیگر، ارائه برنامه جامع مشاوره‌ای به خصوص در ایام کرونا است که دانشگاهیان اعم از دانشجویان، کارکنان، اساتید و خانواده‌های آنها در همه حوزه‌های پزشکی یا روانشناختی می‌توانند همه روزه به این مشاوران مراجعه کنند و شماره‌های تماس تلفنی و زمان مراجعه به هر یک از مشاوران نیز در سایت دانشگاه قرار داده شده است.

وی گفت: برنامه دیگر جشنواره فرهنگی-هنری است که دربردارنده محوری‌های مختلفی است. محور اول صنایع هنری شامل رشته‌های: نقاشی، عکاسی، تذهیب، خط و خوشنویسی، گرافیک، هنرهای نمایشی، داستان نویسی و شعر است.

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال پیشوا گفت: محور دیگر صنایع و میراث فرهنگی شامل رشته‌های: جواهرآلات و اقلام زینتی، مشبکف معرق و منبت، معماری، کاشی‌کاری و آینه‌کاری، میناکاری و خاتم کاری قالی و قالیچه، مراسم آیینی و جشنواره‌ها است.

پیشوا افزود: محور سوم فناوری‌های نرم و صنایع رسانه‌ای شامل رشته‌های: مستند، کلیپ، فیلم کوتاه، تبلیغات و رپرتاژ آگهی، انیمیشن، موشن گرافی و اینفوگرافی، پلتفرم‌های فرهنگی، فناوری‌های آموزش و ترویج فرهنگ، نرم‌افزار، فضای مجازی و محصولات دیجیتال، رادیو پادکست است.

وی گفت: محور چهارم آفرینش‌ها و خدمات خلاق شامل رشته‌های: کتاب و انتشارات، نوآوری‌های اجتماعی، توریست فرهنگیو گردشگری بوم، عروسک‌سازی، اسباب‌بازی، طراحی، چرم، لباس و پوشش، لوازم‌التحریر و ایده‌های تحول‌آفرین و خلاق فرهنگی است.

پیشوا درباره امتیازات شرکت در این مسابقه-جشنواره گفت: آثار شرکت‌کنندگان در این جشنواره به رویداد ملی صنایع خلاق جهت کسب و کار و تجاری‌سازی آثار معرفی خواهد شد و امکان حضور در نمایشگاه صنایع فرهنگی هنری واحد را خواهند یافت که دربردارنده جوایز نقدی است.


( ۱ )

نظر شما :