قابل توجه اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز دانشکده علوم زیستی واحد تهران شمال؛

با انتقال دانشکده علوم زیستی به سایت حکیمیه تجمیع دانشکده‌های واحد تهران شمال تکمیل شد

۱۴ تیر ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۳ کد : ۱۰۵۴۳ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۵۰۲
با انتقال آخرین دانشکده سطح شهر به سایت اصلی این واحد دانشگاهی همه دانشکده‌های واحد در سایت اصلی واحد تجمیع شدند.
با انتقال دانشکده علوم زیستی به سایت حکیمیه تجمیع دانشکده‌های واحد تهران شمال تکمیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، درپی تقاضای اساتید ،دانشجویان و مسئولین دانشکده علوم زیستی جهت بهره‌مندی از  امکانات موجود در سایت و حفظ امنیت دانشجویان و کاهش هزینه‌های آنان در بعد ایاب و ذهاب و تسهیل فرآیندهای آموزشی و اداری ،این دانشکده از ابتدای تیر ماه ۱۴۰۰ به سایت واحد منتقل شده و در ساختمان فنی و مهندسی این واحد واقع در ضلع شمال غربی سایت مستقر گردید. 
شایان ذکر است دانشکده علوم زیستی یکی از دانشکده‌های بزرگ این واحد دانشگاهی بوده وبا داشتن حدود ۴۰ نفر هیات علمی تمام وقت و ۳۵۰۰ دانشجو تا بحال ۶۰۰۰ دانش آموخته تربیت نموده است.  این دانشکده با داشتن رشته،گرایش های متنوع زیست شناسی، علوم و صنایع غذایی ،میکروبیولوژی، بیوشیمی و... جز ۱۰ دانشکده واحد تهران شمال می باشد.
لازم است دانش آموختگان  و دانشجویان گرامی این دانشکده برای انجام کلیه امور آموزشی و اداری خود به سایت واحد به آدرس بزرگراه  شهید  بابایی، خروجی حکیمیه، بلوار شهید عباسپور، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال مراجعه نمایید. 
شماره تماس ۷۷۰۰۹۸۰۰ الی ۳۷ جهت ارتباط تلفنی در اختیار می باشد و شماره های داخلی دانشکده نیز برروی  سایت واحد به آدرس iau-tnb.ac.ir درج شده است .
                                    روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال


( ۱۸ )

نظر شما :