کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی

تعداد بازدید:۲۴۲۲
کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی

کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی

 معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد دانشگاهی و با هدف ارایه آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی در حوزه های مختلف علوم زیستی، « کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی » را برگزار می کند.

دکتر محمد جواد شکوری، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران شمال ضمن اعلام خبرفوق  به روابط عمومی این واحد گفت: " کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی با حضور واحد های دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فردوسی مشهد، شهید بهشتی تهران، خوارزمی، تربیت مدرس، دانشگاه سیستان و بلوچستان، پیام نور تهران و دانشگاه ساری روز پنجم اسفند ماه در دانشکده مدیریت و علوم انسانی واحد تهران شمال برگزار می شود.

وی افزود 273 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس از سراسر کشور ارسال شده است که  از این میان 120 مقاله در کمیته های تخصصی توسط برگزیده شده  که 18 مقاله به صورت سخنرانی و 102 مقاله به صورت پوستر در روز کنفرانس ارایه خواهد شد.

شکوری از انتشار مقالات برگزیده در مجله معتبر علمی درون واحد و نیز تهیه مجموعه مقالات و انتشار آنها در پایگاه sid خبر داد و اظهار امیدواری کرد: برگزاری این همایش موجب تبیین آخرین یافته های علمی در زمینه علوم زیستی و تبادل و تعامل علمی بین دانشگاهها و موسسات تحقیقاتی باشد. (ر – ع – 95 )

 


( ۲ )

نظر شما :