با حضور رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد؛

بزرگداشت روز روانشناس در مرکز جامع مشاوره و روانشناسی

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۲ کد : ۷۲۸۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۲۴۱
به مناسبت روز روانشناس و با حضور رئیس و معاون دانشجویی فرهنگی واحد، از استادان و مشاوران مرکز جامع مشاوره و روانشناسی امین این واحد دانشگاهی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دکتر حمیدرضا خالدی، رئیس این واحد دانشگاهی، در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز روانشناس، از تلاش و همت مسئولان و فعالان این مرکز تقدیر کرد و گفت: عملکرد این مرکز هم از لحاظ برنامه زمانی و هم از لحاظ ظرفیت هایی که ایجاد کرده است، در ارزیابی هایی که انجام شده قابل تقدیر بوده است.

دکتر خالدی با برشمردن مزایای مشاوره به مسئولان حوزه دانشجویی فرهنگی واحد، توصیه کرد در جهتی پیش بروند که دانشجویان قبل از آنکه به منظور درمان از خدمات این مرکز استفاده نمایند، برای پیشگیری به این مرکز مراجعه کنند.

وی با اشاره به این نکته که کشف استعدادها و ظرفیت های دانشجویان می تواند یکی دیگر از خدمات ارزشمند این مرکز باشد، گفت: بهترین فرصت شکوفایی استعدادها و توانمندی های دانشجویان همین دوران تحصیلی است و ما به خاطر تکلیف و مسئولیت سنگینی که در حوزه پرورش و تربیت و تامین نیروهای متخصص در کشور داریم، باید در این زمینه تلاش و همت جدی داشته باشیم.

در ابتدای این مراسم، دکتر آتوسا صادق پور، از مرکز جامع مشاوره و روانشناسی امین و دکتر فرشته افکاری، عضو هیات علمی گروه روانشناسی واحد تهران شمال و از مشاورین مرکز، به معرفی خدمات و عملکرد این مرکز پرداختند.

پس از آن با اهداء لوح تقدیر از مشاورین و فعالین مرکز تقدیر شد و در ادامه، برنامه های آتی مرکز با هم اندیشی استادان گروه روان شناسی، مشاوران و مسئولان این مرکز تدوین شد.

کلید واژه ها: #دانشگاه‌آزاد‌اسلامی #واحد‌تهران‌شمال #مرکز‌جامع‌مشاوره #امین


نظر شما :