رشته محل‌های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد

۲۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۷ کد : ۸۲۲۴ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۹۹۳
رشته محل‌های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دفترچه حاوی اطلاعات رشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی روی سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه منتشر شد.

انتخاب رشته داوطلبان این مقطع از صبح روز پنج شنبه 23 آبان ماه آغاز و تا ساعت 24 یکشنبه 26 آبان ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند ( اعم از پذیرفته شدگان یا مردودین اعلام نتیجه قبلی این مقطع و یا افرادی که در مرحله قبل انتخاب رشته ننموده اند ) به منظور شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته/ محل در دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه https://azmoon.iau.ac.ir/  نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان به منظور انتخاب رشته در این مقطع لازم است کارت اعتباری ثبت نام را از سامانه مذکور خریداری نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی در کد رشته امتحانی دوم (شناور) نیز مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند، رشته محل های متناظر کد رشته امتحانی دوم خود را نیز در میان یکصد رشته/محل انتخابی خود منظور کنند.

ویرایش رشته/محل های انتخابی تا پایان مهلت انتخاب رشته امکان پذیر بوده و داوطلبان بدین منظور نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد ندارند.

نتایج انتخاب رشته این مرحله تا پایان هفته اول آذر ماه اعلام خواهد شد.

ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد آزمون سال 1398

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 1398

کلید واژه ها: #دانشگاه‌آزاد‌اسلامی #واحد‌تهران‌شمال #تکمیل‌ظرفیت #کارشناسی‌ارشد


( ۹ )

نظر شما :