در نشست هم اندیشی استادان و نخبگان در واحد تهران شمال بررسی شد:

نشست راهبرد کلان جمهوری اسلامی ایران در منطقه و آینده جبهه مقاومت در آئینه بیانیه گام دوم انقلاب

۰۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۴ کد : ۸۴۷۳ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۹۵۶
به مناسبت شهادت دکتر مفتح و هفته وحدت حوزه و دانشگاه با مشارکت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، نشست علمی "راهبرد کلان جمهوری اسلامی ایران در منطقه و آینده جبهه مقاومت در آئینه بیانیه گام دوم انقلاب" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال،این نشست هم اندیشی با حضور نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال آقای دکتر بیات و نمایندگان پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقایان دکتر احمد زاده و دکتر حاجی مینه برگزار شد.

در نشست هم اندیشی استادان و نخبگان که در سالن کنفرانس دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با موضوع: "راهبرد کلان جمهوری اسلامی ایران در منطقه و آینده جبهه مقاومت در آئینه بیانیه گام دوم انقلاب"برگزار شد.

کارشناسان ارشد این حوزه جناب آقایان دکتر رویوران،دکتر بهمنی و دکتر عمادی برگزار گردید.

در بخش اول نشست هم اندیشی جناب آقای دکتر حسین رویوران ضمن اشاره به اوضاع فعلی کشورهای خط مقاومت اسلامی از جمله لبنان،عراق و یمن به تحلیل میدانی وضعیت جبهه مقاومت پرداختند.

در ادامه و در بخش دوم این نشست جناب آقای دکتر کیهان بهمنی با اشاره به آثار ادبی در زمینه مقاومت به مقایسه اعتراضات فعلی در کشورهای اروپائی از جمله فرانسه و خاورمیانه پرداختند.پایان بخش این نشست هم اندیشی صحبت های جناب آقای دکتر سید رضی عمادی بود که ضمن تحلیل نقش قدرت های بین المللی و منطقه ای با پاسخگوئی به سوالات حضار به جمع بندی جلسه پرداختند.

کلید واژه ها: #دانشگاه‌آزاد‌اسلامی #واحد‌تهران‌شمال نشست هم‌اندیشی


( ۲ )

نظر شما :