به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار می‌گردد؛

آغاز ثبت نام دوره های آموزش زبان فارسی به متقاضیان و دانشجویان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۳ کد : ۸۹۹۶ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۲۰۱
آغاز ثبت نام دوره های آموزش زبان فارسی به متقاضیان و دانشجویان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی

با عنایت به ابلاغ دستور العمل مربوط به آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین المللی غیر فارسی زبان دانشگاه آزاد اسلامی ، مهندس علیرضا شیخ عطار مسئول معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در مورخ 1399/02/20 شیوه نامه  آغاز برگزاری دوره های آموزش زبان فارسی به متقاضیان و دانشجویان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی را  به روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها و واحدهای ویژه  ابلاغ نمود.

در این شیوه نامه تاکید شده است تنها مرکز رسمی آموزش زبان فارسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است و واحد الکترونیکی بعنوان مجری برگزاری آنلاین دوره های آموزش زبان فارسی میباشد.

بر اساس بندهای این بخشنامه داوطلبان بین المللی غیرفارسی زبان ( که مسلط به زبان فارسی نیستند ) تنها در صورتی می توانند در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شروع به تحصیل نمایند که در دوره آموزش زبان فارسی مذکور ثبت نام نموده و گواهی ثبت نام دریافت نمایند.

همچنین وب سایت مربوط به ثبت نام دوره های آنلاین آموزش زبان فارسی به سه زبان فارسی انگلیسی و عربی طراحی شده و از طریق آدرسهایی که در متن بخشنامه می آید قابل دسترس می باشد.

این دوره در سه سطح و مجموعا 200 ساعت برگزار می گردد. داوطلبان باید پس از ثبت نام در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت نمایند. این دوره ها با مجوز وزارت علوم به واحد تهران شمال واگذار شده و به همت اداره امور بین الملل و معاونت بین الملل واحد الکترونیکی و زیر نظر دکتر بهرام پروین مدیر دوره های آموزش زبان فارسی به دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده است.

برای دانلود بخشنامه آموزش زبان فارسی اینجا را کلیک فرمائید

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال آموزش زبان فارسی میزبانی زبان فارسی دوره آنلاین مجری دوره دانشجویان بین الملل با همکاری واحد الکترونیکی دکتر بهرام پروین


( ۳ )

نظر شما :