اطلاعیه ها - آرشیو

رئیس واحد تهران شمال در جلسه هماهنگی برنامه آموزشیار: باید با تمام قوت تلاش کنیم تا برنامه آموزشیار در واحد نهادینه شود.

رئیس واحد تهران شمال در جلسه هماهنگی برنامه آموزشیار با مسئولان آموزشی این واحد دانشگاهی و معاونین دانشکده ها، بر اجرایی شدن هر چه سریعتر برنامه آموزشیار در واحد تاکید کرد.

دکتر حمیدرضا خالدی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، در جلسه ای که به منظور انجام هماهنگی های لازم برای اجرایی کردن برنامه آموزشیار در واحد تهران شمال برگزار شده بود با بیان این مطلب که برنامه آموزشیار باعث حذف کارهای زائد، حذف مکاتبات غیرضروری و نهایتاً کاهش حجم کاری و تسریع در امور خواهد شد، تأکید کرد: ما باید با تمام قوت و با اندیشیدن تدابیر و تمهیدات لازم تلاش کنیم تا برنامه آموزشیار در واحد نهادینه شود و یقین داشته باشیم که این تلاش، آرامش در سیستم را به دنبال خواهد داشت. در ادامه این جلسه، دکتر حسین یونسی، معاون آموزش واحد، نیز با تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص سامانه آموزشیار مطالبی را بیان فرمودند. دکتر یونسی ضمن تشکر از رؤسای دانشکده ها، معاونین آموزشی و همکاران آموزشی که در این فرصت اندک با همکاری و همدلی در ثبت برنامه درسی در سامانه آموزش یار همکاری می کنند، افزودند: با توجه به یکی از محسنات این برنامه که تحت وب بوده و از منزل نیز قابل استفاده می‌باشد، تقاضا داریم همکاران به صورت دورکاری در منزل هم ثبت دروس را انجام دهند و تا پایان هفته ما شاهد ثبت کلیه دروس در سامانه باشیم. ایشان خواستار کم کردن حجم اساتید حق‌التدریس شده و از مسئولین دانشکده ها تقاضا کردند نسبت به کنترل دروس و جابجایی آن‌ها قبل از انتخاب واحد اقدام نمایند. در ادامه جلسه معاونین آموزشی دانشکده‌ها و مدیران حوزه ستادی پیشنهادات و مشکلات سامانه را مطرح کردند و خانم دکتر نوریان، مدیر فناوری اطلاعات واحد، ضمن پاسخ به برخی ابهامات، مشکلات موجود در سامانه را جهت انتقال به سازمان مرکزی جمع‌بندی نمودند. ایشان اعلام نمودند دانشکده ها مشکلات احتمالی را جمع‌بندی و به ستاد معاونت آموزشی ارائه نمایند تا پس از جمع‌بندیِ مشکلات همه دانشکده‌ها، به حوزه فناوری ارسال تا راهکارهای لازم برای حل مسائل احصاء شود.

ادامه مطلب